Naujienos

 Akmens radiatoriai

akmens radiatorius

   

    Turbūt jau kurį laiko mąstote apie savo būsto interjerą, galbūt jis netgi katik padarytas, viskas puiku, tačiau viena detalė, kuri ne itin maloniai krenta į mūsų akis. Manau daugeliui pabodo nuobodus, eilinis ir tikrai ne puikiai derantis prie dizaino baltas radiatorius visu gražumu prieš jus. Vis gi galime Jus nudžiuginti! Galime Jums pasiūlyti alternatyvų sprendimą šiai problemai. Nuo šiol gaminame natūralaus akmens radiatorius, prisiderinančius puikiai prie jūsų sukurto interjero. Kaip žinote natūralus akmuo yra įvairių tekstūrų, pasižymi turtinga spalvų palete ir taip pat turi ilgaamžiškumo savybę. Taip pat jis yra natūralus, tad neturi jokių kenksmingų medžiagų savyje kaip kitos statybinės medžiagos. Yra galimybė apdirbti įvairiomis formomis ir sukurti išskirtintį naudingą daiktą. Galime juos pagaminti iš granito, marmuro ar kito akmens. Natūralus akmuo yra nesenstantis daiktas, kuris išlaiko savo grožį daugelį metų. Jis atskleidžia prabangą, stilių ir kokybę. Nuo šiol Jūs turite galimybę pakeisti senus įprastus radiatorius, natūralaus akmens produktu, kuris ne tik skleis grožį, tačiau ir teiks sveiką šilumą Jūsų namams, o taip pat taupys ir jūsų išlaidas.

           Kodėl pateikiau teiginį, kad taupo Jūsų šilumą? Juk tai atrodytų ta pati šiluma, tik skirtingu pateikimu jūsų interjero atžvilgiu. Vis gi, tai nėra taip kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Natūralus akmuo turi tokias savybes, kurių neturi įprastas metalas. Kitaip nei metalas, akmuo savyje laiko šilumą. Įkaitinus akmenį, kas trunka tikrai ne daug laiko, jis lieka šiltas kurį laiką ir toliau šildo patalpas, nors Jūsų radiatorius ištrauktas iš srovės. Neįitikėtina? Tad patarčiau patikėti, nes tai nauja ir efektyvu. Todėl galime drąsiai teigti, kad šis produktas yra sveikas, gražus, ekonomiškas ir natūralus.

          Kaip tai veikia? Iš esmės tam tikras specialus kabelis įmontuojamas į mūsų pagamintą natūralaus akmens plokštę. Jis ir atlieka visą šildymo funkciją. Išildydamas plokštę, tuo pačiu sušildo ir patalpą, o toliau vyksta tik šilumos tarpinis palaikymas, kuris palaiko puikią šilumą kambaryje. Esmė tokia, kad metaliniai radiatoriai neturi savyje palaikančių šilumą savybių, kitaip tariant natūralus akmuo dėl to ir naudojamas šiems gaminiams, kadangi tai puikiai sulaikantis savyje šilumą produktas. Platesnės informacijos prašome kreiptis pas mumis!

          Naujiena!!! Nuo šiol akmens radiatoriai gaminami ir vidinei namo sistemai, sujungtai su katilais.

Raktažodžiai


Paminklai, antkapiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas